filtry do wodyZagrożenia wynikające ze spożywania brudnej wody są niewiarygodnie duże. Począwszy od zatrucia organizmu bakteriami, grzybami czy toksynami a na obciążeniu go metalami ciężkimi kończąc. Chcielibyśmy, żeby podstawowy płyn naszej planety był krystalicznie czysty i dostarczał nam tego, co najbardziej nam potrzebne. Niestety w dzisiejszych czasach woda daleka jest od ideału, nie jest tak zdrowa jak jeszcze sto lat temu, teraz jest zanieczyszczona i tylko filtry do wody mogą oczyścić ją z tego, czego byśmy w swoich organizmach nie chcieli.

Filtry takie spełniają bardzo ważną funkcję. Chronią nas przed tym co w wodzie niekorzystne, usuwają i filtrują zanieczyszczenia, żeby woda, którą pijemy była dla nas jak najbardziej korzystna i żebyśmy mogli czerpać z jej dobrodziejstw tyle, ile się da. Brudna woda nie działa dobrze na nikogo, wprowadza w ustroju zbędny zamęt, utrudnia mu funkcjonowanie, zanieczyszcza i słowem działa na nam niekorzystnie. Filtry do wody usuwają wszystko to, co w niej niedobre, złe, brudne, zanieczyszczone. Ich używanie sprawia, że woda, którą pijemy jest wolna od chloru i metali ciężkich. O to właśnie chodzi, o fakt spożywania czystej, naturalnej wody na której będziemy korzystać.

Nasze organizmy to w ponad 70% CO2, jeżeli przyjmujemy coś, co nie spełnia norm, łatwo można się domyślić, że nie będzie to dla nas zbyt korzystne. Wszelkie choroby pochodzić mogą przecież z zewnątrz, również z wody a filtry do wody chronią nas przed tymi niebezpieczeństwami i podnoszą tym samym jakość naszego życia.