komody nowoczesneW sklepach pojawiają się coraz większe ilości nowoczesnych komód, które doskonale wpasowują się do nowoczesnych wnętrz.

Charakteryzują się one wyrazistością, oryginalnością, a także funkcjonalnością. Komody nowoczesne dostępne są w bardzo ciekawej kolorystyce, dlatego bez problemu można je dopasować do niemalże każdego wnętrza, a zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych, w których liczy się prostota i forma. Nowoczesne komody są zazwyczaj bardzo proste z jak najmniejszą ilością dodatków. Składają się one z czterech ścian oraz dolnej i górnej podstawy. 

Większość komód ma uchwyty, jednak mimo to są one bardzo proste i cienkie. Niektóre komody nowoczesne są nawet pozbawione uchwytów, dzięki czemu są jeszcze piękniejsze i nie trzeba ich szczególnie dopasowywać do pozostałych elementów wnętrza. Takie komody odznaczają się też dosyć niepowtarzalna kolorystyką. Większość z nich dostępnych jest w czarnych, białych, szarych oraz fioletowych kolorach. Niezwykle charakterystyczny w nich jest też połysk, jaki znajduje się na tych komodach.