Szykujesz wielką imprezę i ważną rzeczą, której nie chcesz przeoczyć , jest wystrój Twojej sali? Tak się składa, że dzisiejszy artykuł jest stworzony właśnie dla Ciebie. Dzięki naszej pomocy zaskoczysz wszystkich obecnych gości przepiękną dekoracją oraz elegancko przystrojonym miejscem. Podpowiemy Ci, w jakie ozdoby możesz znaleźć w sklepie, by efektownie wzbudzały podziw i zaskoczenie rodziny czy znajomych. [caption id="attachment_3480" align="aligncenter" width="200"]Organza Przykładowe produkty, który zostały wykorzystane w grafice https://dekor-hurt.pl/138-organza[/caption]

Organza

Wiele dekoracji oraz ozdób jest tworzonych z cienkich, przejrzystych materiałów. Dobrym przykładem jest organza zwana również organtyną. Jest to materiał, który łatwo się układa, dzięki czemu nie musimy spędzać dużo czasu nad poprawianiem dekoracji. Idealnie nadaje się na wystrój przeróżnych okoliczności. W organza sklep znajdziemy jej całe mnóstwo, jeśli chodzi o odpowiednią wersję kolorystyczną. Jej przezroczysty rodzaj materiału nie zakrywa przedmiotów, na których zostały umieszczone. W ten sposób nie jesteśmy wstanie przysłonić mebli naszą dekoracją, lecz w wyjątkowy sposób ją podkreślić i wyróżnić spośród innych.

Dekoracje krzeseł

Najchętniej wybieraną ozdobą krzeseł są duże, kolorowe kokardy, które powstały przy użyciu organzy. Do takiego typu dekoracji należy zakupić około trzy metry materiału, by wystroić jedno krzesło. Następnie należy opleść nasze krzesło wybranym materiałem tak, by swoją kompozycją tworzył kształt eleganckiej kokardy. Jeśli ozdoba będzie zsuwać nam się z mebla, polecamy zawiązać zakupiony materiał na wzór kokardki i następnie nakleić ją na krzesło. Najlepiej takie kokardy prezentują się na białym pokryciu naszych krzeseł, zwłaszcza gdy występują w bujnych kolorach. Da to niesamowity kontrast, a tak udekorowane krzesła z pewnością ucieszą oko swoim eleganckim i zarazem prostym wystrojem. Innym sposobem przystrojenia jest metoda na klamrę, gdzie nasz materiał z organzy przypinamy elegancką spinką. W ten sposób szarfa umieszczona na krześle nie spadnie, a z dodatkowym elementem ozdobnym, będzie prezentować się jeszcze lepiej.

Dekoracje stołu

Organza to również świetna dekoracja dla naszych stołów oraz blatów. Nasz materiał, który można zakupić w organza sklep, wystarczy równomiernie rozłożyć po środku naszego stołu. Lekko pofalowany materiał umieszczony na środku blatu z pewnością będzie świetnie się prezentował i elegancko ozdabiał uroczyste potrawy. Warto zbudować kontrast kolorystyczny, zatem polecamy na stół założyć obrus w kolorze białym. Przy takim odcieniu nasza organza zawsze będzie wyróżniona. Do tak rozłożonego bieżnika polecamy dobrać serwetki oraz świece pasujące kolorystycznie do naszego zdobnego materiału. W ten sposób uzyskamy kompletną i spójną aranżację naszego uroczyście wystrojonego stołu.