Wystrój mieszkania odgrywa bardzo dużą rolę. To od niego zależy, jaka w mieszkaniu panuje atmosfera. Dzięki pięknym wnętrzom domownicy czują się odprężeni, mogą się zrelaksować po ciężkim dniu pracy i miło spędzić czas ze swoimi bliskimi. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na urządzenie swojego mieszkania, ponieważ to właśnie tam spędzamy większość swojego czasu. W obecnie panujących trendach swój renesans przechodzą wersalki rozkładane. Wersalki stały się ostatnio bardzo popularne. To dzięki wielofunkcyjności temu mebla wszyscy znów zwrócili na nie uwagę. Warto więc dowiedzieć się jakie mebel ten posiada zalety oraz jakie modele wersalek są ostatnio najmodniejsze.

Zalety

Wersalka rozkładana jest świetnym rozwiązaniem w małych mieszkaniach, szczególnie w pomieszczeniach, które służą jako salon i sypialnia jednocześnie. W ciągu dnia wersalka jest siedziskiem dla wszystkich domowników, natomiast w nocy, po rozłożeniu staje się dużym oraz bardzo wygodnym łóżkiem do spania. Większość wersalek rozkładanych posiada również dodatkowy schowek, w którym znajdować się może pościel lub inne niepotrzebne na co dzień rzeczy.

Trendy

Obecnie bardzo modne są klasyczne modele wersalek. Kolory ziemi, czyli szarości, brązy, beże ora zielenie są bardzo popularne. Jest to dość skromna kolorystyka, ale z pewnością doda klasy i elegancji każdemu wnętrzu, w jakim się znajdzie. Widoczna surowość jest wówczas złagodzona delikatnymi i małymi poduchami, które dodają wiele uroku. Różne wzory poszewek na poduszki mogą stać się wspaniałym urozmaiceniem i świetnie komponować się z całością. Wersalki rozkładane znajdziesz w wielu sklepach z meblami, np.: http://klawe-meble.pl/43-wersalki.