Produkty grzewcze to bardzo szeroka kategoria. Począwszy od różnego rodzaju pieców, przez hydrauliczny system ogrzewania, na kaloryferach w poszczególnych pokojach kończąc. To właśnie dzięki tej na pozór skomplikowanej instalacji, w naszych domach i mieszkaniach panuje ciepła i przyjemna atmosfera, a za pomocą jednego pokrętła możemy zwiększać i zmniejszać odczuwalną temperaturę. W tym artykule chcieliśmy skupić się na kaloryferach łazienkowych i rewolucji, jaką niosą ze sobą grzejniki Terma.

Niekończąca się lista zalet

grzejniki termaProdukt, którego dotyczyć ma ten artykuł to na pozór zwykły grzejnik z poprzecznymi żebrami, jednak połączenie specjalnych systemów i innowacji zastosowanych przez producenta, sprawia, że są to jedne z najlepszych kaloryferów w swojej klasie. Grzejniki Terma zostały wyposażone w łatwy w obsłudze odpowietrznik, dlatego w przypadku konieczności użycia, właściciel powinien bez problemu poradzić sobie samodzielnie z tą czynnością. Dodatkowo w zestawie z grzejnikami Terma otrzymuje się konsole mocujące razem z kołkami rozporowymi, dlatego nawet montaż może być wykonany samodzielnie. Kaloryfery zostały stworzone ze stali i pomalowane za pomocą specjalnej farby proszkowej, dlatego cechują się długowiecznością, a lakier nie odpryskuje ani nie wyciera nawet po kilkunastu latach użytkowania. Ciśnienie robocze kaloryferów z tej linii to ok 1,0 MPa, a maksymalna temperatura pracy dochodzi nawet do 95 stopni Celsiusa. Warto dodać, że grzejniki Terma posiadają wszelkie aprobaty i certyfikaty (np. deklaracja zgodności z normą PN-EN 442).

Ekonomiczny system grzewczy

Wybierając grzejniki Terma, stawiamy nie tylko na niezawodny system grzewczy dla naszego domu lub mieszkania, ale także na dużą oszczędność, ponieważ producent zadbał o to, by wytwarzanie temperatury wiązało się w tym przypadku, z minimalnym zużyciem energii potrzebnej do jej pozyskania. Kaloryfery pobierają mała ilość ciepła z systemów grzewczych, a ich kształt i szybko nagrzewająca się stal oddaje je przez długi czas. Warto zwrócić również uwagę na to, że grzejniki Terma z powodzeniem mogą służyć do suszenia ręczników łazienkowych oraz innych materiałów. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, otrzymujemy konkretną liczbę żeber, na których z łatwością można coś powiesić, ustawić odpowiednią moc grzania i już po kilkunastu minutach cieszyć się suchym materiałem. Grzejniki Terma to doskonały wybór, który sprawi, że ciepło domowego ogniska nigdy nie wygaśnie, a system ogrzewania będzie zawsze funkcjonalny i ekonomiczny.