Są osoby, które kochają planowanie imprez i najchętniej tylko to robiłby w życiu, ale są też takie, które nie za bardzo czują klimat przygotowywania imprezy. Nieważne, którą z tych osób jesteś, na pewno przyda Ci się podręczny poradnik o tym, jak przygotować imprezę idealną. Wyobraźmy sobie, że masz do zorganizowania letnią imprezę nad domowym basenem. A teraz przystępujemy do działania i krok po kroku odhaczamy kolejne punkty z listy „impreza basenowa”.

Po pierwsze, na pewno przydadzą Ci się różnego rodzaju gadżety na imprezy. Na szczęście coraz więcej ich możesz znaleźć w sklepach stacjonarnych i internetowych, które zajmują się sprzedażą takiego asortymentu. Co może Ci się przydać w czasie imprezy basenowej? Wiadomo, że na takiej imprezie to basen jest najważniejszym punktem rozrywki i największą atrakcją. Ze względu na dużą ilość wody, która będzie się wszędzie roznosić lepiej zrezygnować z dekoracji i gadżetów papierowych. Świetnie sprawdzą się tutaj balony gumowe czy też bardzo popularne ostatnio balony foliowe – srebrne, złote, niebieskie. Można je kupić w praktycznie wszystkich rozmiarach, w kształcie liter, cyfr, znaków graficznych, np. hasztagów. 

Po drugie, kiedy masz już wszystkie gadżety na imprezy, musisz pomyśleć o jedzeniu. W czasie imprezy basenowej sprawdzą się przede wszystkim lekkostrawne przekąski. Postaw na owoce z których możesz zrobić kolorowe i świeże szaszłyki. Możesz też zmiksować sezonowe owoce na koktajl z kostkami lodu. Orzeźwienia wszystkim gościom doda cytrynowa lemoniada. Oczywiście na takiej imprezie nie może zabraknąć drinków z palemka i innych trunków, które umilą spędzony wspólnie czas.

Po trzecie, stroje. Impreza basenowa rządzi się swoimi prawami i wiadomo, że najodpowiedniejszym ubraniem jest wtedy strój kąpielowy. Ale lepiej poinformować o tym wszystkich gości wcześniej. Być może nie każdy ma ochotę ubierać się w tak skąpy strój na imprezę, można wtedy dać alternatywę – letnia sukienka, krótkie szorty i koszulka na ramiączka też będą okej. Ważne, żeby cały look był letni i wakacyjny, a impreza na pewno będzie udana. 

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na stronie kucmar.pl