Przygotowanie pokoju dziecięcego jest jednym z najbardziej ekscytujących elementów w trakcie oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny. Decyzje dotycząca tego, jaki dywan położyć, które łóżeczko wybrać i jaka tapeta ścienna Graham&Brown najlepiej będzie wyglądać na ścianach, potrafi zająć całe miesiące!

Oświetlenie

Noc jest straszna. Właśnie wtedy potwory wychodzą spod łóżek lub czają się w najciemniejszych kątach pokoju. Lęk przed ciemnością występuje u większości dzieci i nie jest niczym dziwnym w czasie ich rozwoju, ale wymaga odpowiedniego zadbania o komfort psychiczny malucha. Z pomocą przyjdą wszelkiego rodzaju lampki nocne. Najlepiej kupić model pozwalający na regulację natężenia światła, aby przeganiało wszystkie potwory, ale jednocześnie było na tyle delikatne, by nie przeszkadzało dziecku w zaśnięciu. Ciekawym wyborem może być lampka rozświetlająca sufit małymi gwiazdkami. A może model o kształcie ulubionego zwierzątka odganiającego wszystkie nocne stwory?

Ściany

Tapeta ścienna Graham&BrownTapeta ścienna Graham&Brown uczyni dziecięcy pokój idealnym miejscem do zabaw, a połączenie barw i wzorów zacznie rozwijać w dziecku wyobraźnię już od najmłodszych lat. Warto pamiętać, że dziewczynce niekoniecznie musimy aranżować pokój w kolorze różu i otoczeniu księżniczek, a chłopczykowi w niebieskich odcieniach i z samochodami jeżdżącymi po ścianach. Każda tapeta ścienna Graham&Brown z kolekcji dla najmłodszych, jest wyjątkowa i opracowana przez najlepszych projektantów tej brytyjskiej marki. W ofercie znajdziecie wzory dla małych miłośników komiksów, postaci z bajek, zwierząt, a także neutralne dla tych maluchów, które jeszcze mają przed sobą odkrycie ulubionych motywów. Jeśli jako rodzice obawiacie się, że wasza pociecha w trakcie zabawy zabrudzi tapety, to wystarczy wybrać te o wyższym poziomie trwałości. Z łatwością zetrzecie z nich każdy ślad po niesfornych przygodach dziecka.

Dekoracje

Uroczym sposobem ozdobienia pomieszczenia jest podwieszenie u sufitu girland w kształcie zwierząt, chmur, gwiazd, czy każdym innym jaki tylko sobie wymarzymy. Można nawet pójść o krok dalej - udekorować sufit oryginalnym motywem, który przeniesie dziecko do krainy fantazji za każdym razem, gdy tylko spojrzy ono w górę. Taki efekt możemy osiągnąć poprzez zatrudnienie artysty malującego farbami, przyklejenie specjalnej naklejki, bądź wykorzystanie tapet ściennych Graham&Brown. Szczególnie wybór tych ostatnich zapewni nam oryginalny wystrój na wiele lat.