Bogdan Bocian

Nie ma nic lepszego niż wypoczynek na świeżym powietrzu, na własnym tarasie, gdzie niczym się nie trzeba przejmować. Mając taką przestrzeń do dyspozycji, warto postarać się o jej odpowiednie wyposażenie.

Dywany to od wieków ważny aspekt wystroju pomieszczeń, nie mniej istotny od tapety, mebli, poduszek lub drzwi. Odpowiednio dopasowane stroją, ogrzewają, tłumią hałasy, kształtują wizualnie wnętrze oraz tworzą specyficzny charakter.

Dioda LED to naturalne skupienie promieniowania o niezwykle dużej żywotności. Nie nagrzewa się do wysokiej gorączki i stosuje niewiele energii elektrycznej. Ważny…

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To w nim spędza się najwięcej czasu odpoczywając i relaksując się.

W obecnych czasach, do ocieplenia nowoczesnych i luksusowych budynków nie stosuje się już tradycyjnego styropianu. Co ciekawe, coraz częściej wybierany jest także…

Lubimy otaczać się przedmiotami, które wywołują  w nas pozytywne emocje. Będą to wszelkiego rodzaju meble i dodatki w postaci wazoników, figurek, ramek, kwiatów itp. Zrobimy wszystko, by w naszym mieszkaniu czuć się dobrze, by móc w nim wypocząć po pracy, wyciszyć się i czerpać ze zgromadzonych przedmiotów swojskość i bezpieczeństwo.

Każdy z nas pragnie posiadać w swoim domu trochę nowoczesności, trochę klasyki i trochę estetycznej nuty. Dzięki temu w naszym mieszkaniu może zapanować harmonia, która niezwykle pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz na jakość przebywania w pomieszczeniach. Jednak należy pamiętać, że nasz dom powinien być przede wszystkim zgodny z naszymi potrzebami, a także zgodny z naszy indywidualnym stylem. Przecież każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby, wobec czego każdy pragnie w inny sposób zaprojektować swoją przestrzeń mieszkaniową.